Müslumanlık dini ni elestirmek günah mı?

Gizli Üye
müslumanlık dinini eleştirmek günah mı , bence muslumanlıkta bazı davranısları dogru bulmuyorum hatta bunlar ne akla nede zihne sığar ama oyle
hani bizlerin musluman olarak bile inancımız farklılık gosteriyor aleviler ve sunnilerin ibadet farklılıkları var ve bunlarda hangisinin dogru oldugunuz aranızda ispatlayanbilen varsa buyursun çıksın

bizim inancta muslumanlık dogru diger dinler yanlıs ,

peki hıristiyan toplumda buyuyen bir cocuk un sucu ne o cocuk musluman toplumda buyuse musluman olcaktı

anlamıyorum burda o insanın hatası nerde bulundugu toplumdan kaynaklnıyor

hepimiz muslumanız peki bska bir dinde yetisseydiniz yinede gelip musluman olurmuydunuz?

hiç sanmıyorum

peki asıl sorum şu , musluman bir kisinin muslumanlıgı elestirmesi gunah mı?
Müslumanlık dini ni elestirmek günah mı?