Turkler neden cok kufur eder?

Oncelikle herkese selamlar Ben Azerbaycanda yasiyorum tatil icin ara sira Turkiyeye geliyoruz ve birseyi fark ettimki yerli yersiz kufurle konusuyorsunuz tabiki herkese ait deyil genc nesil daha cok yani erkekler yapsa anlarimda kizlarinda kufurle konusmasi hic hos olmyor bu benim kendi dusuncem kadinin zarafeti denilen birsey var kufur olunca ondan eser elamet kalmiyor bence kufuru biraz azaltsaniz cok iyi olur ilk once karsinizdaki insana saygizlik demekdir bu tabi yine soyluyorum herkeze ait deyil tesekkurler...

Güncellemeler:
Turkler neden cok kufur eder?

1|0
55

En İyi Kız Görüşü

• Bunun cinsiyetle bir alakası yok, küfretmek kimseye yakışmıyor. Kendisini düzgün ifade etmekten aciz insanların konuşma tarzıdır bu. Etrafındaki insanları es geçtim kendisine saygısı olan bir insan zaten küfretmez.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Saygısız, bilgisiz, kendini ifade edemeyen insanlar küfür eder bunun ırkla bir alakası yok.

0|0
    0|0
  • Cahil olan cahil dugunu kabul etmedigi ve bunu gistermek istemedigi icin kufreder o yuzden en cok turklerin kufur etmesi dogal

0|0
    0|0
  • çok itici hıc sevmem ergen tarzı veya cool gorunmek ıcın olabılır kızlar da cok edıyor ama hıc dogru degıl etmem de edenden de uzak dururum net :)

0|0
    0|0
  • sana mı küfür ettiler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kardeşim burada ahlaksız mal çok. Küfürle konuşmayı güzel bir şey sananlar var. Küfürün küfürünü bile çıkarıyorlar ezikler. Kelime hazineleri az olduğundan kendilerini bu şekilde ifade ediyorlar. Ama tabiki herkes öyle değil.

0|1
    0|0
  • ahlak yoksunlarının ağzından küfür düşmez.

1|0
    0|0
  • Bence de kızlar küfür etmesinler ;)

0|0
    0|0
  • Doğru diyorsun , aslında ne kadına ne de erkeğe yakışıyor küfür

0|0
    0|0
  • Türk olduğumuz nerden belli olacak arkadaş? Herkes küfür edebilir 😂😂😂

0|0
    0|0
    • Emin olunki kufr etmekde ruslari gecmeniz imkansiz ama neden Bilm , Siyaset , Teknoloji deyilde kufur? bence Turkler bundan daha fazla seyler yapa bilir

Yükleniyor... ;