İleride torunlarımızın Atalarımız ne güzel demiş diyecekleri akılda kalan bir sözünüz varmı?

Cinobili81

İleride torunlarımızın Atalarımız ne güzel demiş diyecekleri akılda kalan bir sözünüz varmı?

Atalarımızın söylediği o kadar güzel sözler varki hepsi hayata dair peki sizin bir sözünüz var mı ileride torunlarımızın Atalarımız ne güzel demiş diyebilecekleri?
İleride torunlarımızın Atalarımız ne güzel demiş diyecekleri akılda kalan bir sözünüz varmı?