Hayatınıza biri girmek istese ona nasıl bir ''hoşgeldin'' cümlesi kurardınız?

Gizli Üye
Aslında demek istediğim hayatınızı bir cümleyle özetleyecek olsanız bu ne olurdu? İnsanları sizin hayatınıza girmeden önce neyle karşılaşacağını bilmeli. Sizin hayatınızda ne var? kendinizle ilgili değil, hayatınızla yaşadıklarınızla ilgili sadece bir cümle kurun ve o kişi sizi çözsün
Güncellemeler
+1 yıl
bu soruda bir cümleyle hayatınızı anlatın ya da hayat tarzını anlatın deyip, herkesin anlatılmaz demesini seyretmek istemediğimden farklı sormaya çalıştım. O yüzden sanki karşınızda birisi varmış ve sizi tanımaya çalışmak için kapınızı çalmış gibi göstermek istedim. o zaman hayat tarzımızı yaşamımızı daha kolay 1 cümleyle açıklayabiliriz diye düşündüm.
Hayatınıza biri girmek istese ona nasıl bir ''hoşgeldin'' cümlesi kurardınız?