Regl olmak neden ayıp bir şeymiş gibi karşılanıyor?

Gizli Üye
Neden regl olduğumuzu bu kadar saklıyoruz? Pedleri gizlice çantadan çıkartmak falan bunları neden yapıyoruz? Bu Allah vergisi değil mi? Her kadının her ay bu duruma düştüğü zaten bilinmiyor mu? Tuvalete çıkmak kadar normal bir şey değil mi? En yakın arkadaşlarıma açıkca söylerim çekinmem hiç onlar sorar ya da ne bu sinir regl misin diye. Bayanların neden bu kadar kasıldığını merak ediyorum. Ortalığa çıkıp ben regl oldum diye bağırın diye bir şey söylemiyorum tabi ki. Ama neden böyleyiz? Merakımı giderirseniz çok sevinirim. Teşekkürler hepinize😊
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar ! Gidin anlatın demiyorum tekrar altını çiziyorum. Anlatılacak bir şey yok zaten orta da. İkidebir "sıçar mısın sen herkesin içinde" gibi saçma sapan örnekler vermeyin. Ne alakaya şimdi ya dedirtiyorsunuz. Anlatılsın demiyorum kesinlikle lütfen dikkat edin.
Güncellemeler
+1 yıl
Biraz daha saygı çerçevesinde yorumlar lütfen..
Regl olmak neden ayıp bir şeymiş gibi karşılanıyor?