Istanbullu olmak neden ayricaliktir? :D? ya da degildir :D?

Evet canlar İstanbul'da olmak neden ayricaliktir niye istanbulu seviyor veya sevmiyorsunuz? İstanbul'da olmayanlar burada olmayi ister mi istemez mi ve neden haydi :D

0|0
325

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi bak bir şehir düşün her dakika trafik hem araç hem insan trafiği gideceğin yere saatler hatta günler öncesinden plan yapıyorsun ee tabi bu kalabalığa oranla suç olayları pislikler fazla yani yaşamak zulüm zor yani ama bir Üsküdar sahili var kız kulesine bakıyor çayını içiyorsun manzaraya karşı Topkapı sarayı var Dolmabahçe sarayı var her yeri tarih kokuyor boğazı var tüm dünyanın heveslendiği camileri var hem İslamı hem tarihi yaşatan yani öyle bir şehir düşün ki bir haftanın sıkıntısını 1 dakikada senden alan eee napalım şimdi sevdiğimizin bir iki kötü var diye ayrılalım mı yoksa aşkı yaşamak için çabalayalım mı sen söyle 😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 24

• İstanbul dışından İstanbul'a varırken o tabale deki İstanbul yazısını görüp mutlu olmamak elde değil :) Zamana bakmak kaç saat kaldı ve İstanbul'a kaç km kaldı bakmak özlemdir, sevgidir :) İstanbul gişelerden geçtikten sonra öyle bir huzur oluyor ki yüreğim işte evime geldim diyorum :) İSTANBUL BAMBAŞKA ŞEHİR BEE...

https://i.hizliresim.com/Vvabyv.jpg

1|0
    0|0
  • İstanbul'lu olmak dünyanın en güzel yerinde olmak demektir. Her iki tarafı da (avrupa/asya) yaşamak demektir. Kalabalığından sıkılmak yerine kalabalık içinde kaybolmayı ve curcunayı sevmek demektir. İstanbul demek aşk demektir boğazı, kuleleri ve deniziyle bütün olmak demektir :) seviyorum şehrimi

1|0
    0|0
  • istanbulu bilmeyen biri için burada yaşamak çok zor herşey pahalı şehir kalabalık ve çok büyük istanbulun denizi var galatası var galata kulesi var daha neyine aşık olmiyim ki :)

1|0
    0|0
  • İstanbul'da doğup büyüdüm hemen hemen her yerini gezdim her türlü insan var ne bilim İstanbul candır ya :)

1|0
    0|0
  • canın sıkıldımı sahilleri emrinde piknik yapmak istersen ormanları gezmek istersen tarihi yerleri romantizimide doruğunda yaşarsın hayatıda.

1|0
    0|0
  • istanbuldaki trafikten sonra çok ayrılacıklı insan olacağını sanmıyorum. aksine o köprünün çilesini çeken biliyor. 3 saat 4 saat bir köprüde beklemek nedir onlardan dinlemek gerek. istanbulmuş... kim bilir ne kadar sövüyorlardır istanbula...

1|0
    0|0
  • İstanbul Türkiye'nin kalbi. Seviyorum tabi ki.
    Eğlenceli bir şehir.

1|0
    0|0
  • Boğazı yeter

1|0
    0|0
  • hayatinin bir akisi var ve İstanbul bu akisin zirve yaptigi nokta neyin icinde olmak istiyorsan ordasin

1|0
    0|0
  • :) evet istanbulu severim ama oralı olmamın hiç de ayrıcalığı yok :) yani benim gördüğüm madalya vermiyorlar ya da veriyolar bizmi göremiyoruz :)

1|0
    0|0
    • Verdiler siz yoktunuz :/

• Hah aynen o :D

• :) maşallah iyiki istanbullu değilim bana damga vurmalarını hiç istemezdim :P

• istanbullu olmak değil . İstanbul ayrıcalıklı

1|0
    0|0
  • Dünya tek bir ülke olsaydı, başkenti İstanbul olurdu diyen napolyon sorunu yıllar önce cevaplamış :)

1|0
    0|0
  • Fatih sultan mehmet şu an İstanbulu görse kesin geri verirdi mundar etmisler diye :/

1|0
    0|0
  • nedeni yok :D

1|0
    0|0
  • Sonradan İstanbullu olunmaz,
    İstanbul'da doğulur dostooom

1|0
    0|0
  • İstanbul candr

1|0
    0|0
  • Lanet gire istanbula ya bir sehirde her saat trafik olurmu ya ayricalik değil istanbullu olmak mazoşistliktir bence cileden zevk aliyoz 😒

0|0
    0|0
  • Bir b0ku yok

0|0
    0|0
  • Bursa'lı olmadığın için ayrıcalık değildir :)

0|0
    0|0
  • İstanbul zevksiz bir yer hiç bir özelliği yok öğrenci için uygun değil. Parası olana güzel tabi o ayrı mesele.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4

Kızlar Ne Diyor 2

• İstanbul'da olmak bir ayrıcalık olabilir belki ama İstanbullu olmak bir ayrıcalık olamaz.

1|0
    0|0
  • trafikte beklemek 10 dk lık yolu yarım saatte gitmek dolu gelen metrobüsten sonra yarım saat diğerini beklemek istabulda yaşamaktır ve ayrıcalıktır...

1|0
    0|0
Yükleniyor...