Arabada arabesk dinleyenlere neden sarhoş muamelesi yapıyorlar?

dün gece son ses arabesk şarkı açıp arabada sakin yavaş bir şekilde geziyordum polisler durdurdu alkol metre getiriyorlar hemen 10 kere denedim bir şey çıkmadı hala güçlü nefes ver diyorlar sizinde başınıza geliyor mu böyle olaylar

0|0
16

En İyi Kız Görüşü

• Son ses açmak yerine kendi duyacagin şekilde acip dinlemeyi denesen...
    Polis de haklı hangi aklı başında insan arabada gece yarısı son ses müzik dinler

0|1
    0|0
    • son ses zevk alıyorum kendi duyacağım kadar açarsam sıkılıyorum

• O zman neden ben neden ben deme sorun arabesk dinlemen değil onu etrafı rahatsız edecek şekilde dinliyor olman

• ben neden ben neden ben diye mi sordum sizinde başınıza geliyor mu diye sordum

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• O şarkılar adama 70likleri içirtiyor da ondan :)

0|1
    0|0
    • benide onlardan sandılar o zaman

• Doğrudur hocam, ben de çok dinlerim Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur, Orhan Gencebay... alkolde hiç kullanmam ama arkadaşlarım kızıyor bana dinleme şunları diye. :D

• Hayir dinlemem o tarz tuvalet seslerini.

0|0
    0|0
  • Genellikle bunu alt sınıf görgüsüzler yapar...

0|0
    0|0
    • alt sınıf görgüsüzler kim oluyor

• senin bahsettiğin tofaşçı kırolar galiba 3kuruşluk araba dediğin ben onlardan değilim benim arabamı şirket kursan alamazsın boşuna laf genellemesi yapma

• İlk tanıma uyuyorsun... çok farklı değilsin..

• Hadi arabayı anlarımda motosiklete hapörlör takıp son ses müzikle gezen hıyarlar yok mu :(

0|0
    0|0
  • efecanmi dinliyon la kosdgsdhsdhgsdh

0|0
    0|0
    • arabesk rap mi dinliyorum dedim ben

Yükleniyor... ;