Kadınların toplum içinde bebek emzirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kadınaların toplum içinde bebek emzirmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gerçekten bu kadar saf ve masum bir şeyden rahatsız olan var mı?

0|0
1119

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir yani elzem bir durum bebek aç mı kalsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Rahatsız olan varsa çüktürüp gider

2|1
    1|1

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• anne rahatsız olmadıktan sonra sıkıntı yok, çok masum huzurlu bişe orda sıcacık bir bebek anne kucağında kokusuylaa beraber ne mutlu

2|0
    0|1
  • Yanlis birsey

1|2
    2|2
  • toplum içinde çocuğu susasa su vermeyecek mi karnı acıksa simit alıp yedirmeyecek mi, emzirmekte aynı şey

1|0
    0|1
  • Zaten herşeye ne var masum diye diye ne hale geldik

0|2
    4|0
  • Uzun yolculuk değilse ayıp yani herkesin ortasında.

1|1
    0|1
    • Neden ayıp? Kadın memesi bebek beslemek için vardır bir annenin yaptığı şeyi ayıp görecek kadar saçma insanlar olamazsınız herhalde.

• Pisliksin. Bütün pislikler senin gibi muhafazakar kesimden çıkıyor zaten.

• burada hakaret eden sensin ve ben pislik oluyorum. Bu kafadan çıkın.

• Olmamasi lazim sonucta mahremiyet söz konusu

0|1
    1|1
  • sonuçta annenin bebeğini beslemesi kadar doğal bir eylem olamaz. ben şahsen rahatsız olmam olan olursa da ona rahatsız olurum...

1|0
    1|0
  • Önlük giyerek emzirebilir.
    Ama memesinin yarısını göstererek emzirmemeli

0|1
    0|0
    • Memesini görsen ne olacak merak ediyorum?

• Ya bir git.

• Hahahaha :D
      @LdySynNy kanka muhabbete bak yaaa :D :D beyin hücrelerim eridi anlayana kadar :D :D

• Gayret Normal Görüyorum :D

1|0
    0|0
  • O görüntüden rahatsız olan tahrik olan kusura bakma serefsizin önde gidenidir masumiyet vardır o görüntüde

0|0
    0|1
    • Görüşlerden bir kaçına baksana, az değil sayıları. Özellikle Pirsho denen pislik..

• Adamı zorla ruh hastası yapar varya senin gibiler :)

• @Pirsho #soran tartismayi baska yerde yapsaniz

• Bizim ülkemizde saf masum aramak aptallık olur.

1|1
    0|0
    • Kadının yaptığı eylem için kullandım bu sıfatları. Bebeğini doyurma derdinde bir kadından bahsediyoruz, açayım da erkekler mememi görsün diye düşünmüyor herhalde?

• Ben yorumumu kadın için değil erkekler için yaptım. Yanlış anlamışsın. Yoksa gayet normal bir durum bu olay ama ülkemizde değil

• Ya rahatsizlik degilde hani bakmayalim rahatsiz olur insan sonucta diye erkekler olarak dikkat ediyoruz ama bazisinda anneyim ben cok kutsal bisi yapiyorum istedigim yerde mememi cikartirim ozguveni oluyor o fazla geliyor bana

0|0
    0|0
  • ya sen ne anlatıyon kızım ortalık sapkın dolu

0|1
    0|0
  • mahrem olmasaydı emzirme odaları yapılmazdı, afrikalı kabileden gelme değilseniz ulu orta heryerde yapılmamalı ve dikkatlı hareket etmekte fayda var

0|0
    0|0
  • Ben cekinirim yanimda oldugu zaman o kadar cok karaktersiz insan var ki bundan kendine fantazi cikartan ben ucakta karsilastim yadirgadigimi soyleyemem kadin bir anne orda onun icin en onemli sey minik parcasi bence normal bir durum

0|0
    0|0
  • Sonuçta kadının Mahremi ve bundan rahatsız olan olabilir evet masumane ve güzel bisey belki ama lonun için yapılmış onluk tarzı şeyler var bildiğim kadarıyla onunla yapilmasi daha uygun bence

0|0
    0|0
  • ayıp kafir küffar domuz gavur yanacaksın zındık ecnebi yaratık tamam vurmayın

0|0
    0|0
  • Kadin anne olmus emzircek tabi

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet midemi bulandırıyor. Bebek emzirme odaları filan var dışardaysa bile oraya yetisene kadar çocuk açından ölmez muntemelen en kötü ihtimalle anne sütünü sağıp biberona koyabilir.
    Millet içinde cök cök emzirmenin alemi yok.

2|3
    3|1
    • Ne biçim insanlarsınız.

• Eşinin kucağına oturman ahlaksızlık sayılıyor çünkü, ha otursan otur ama bu ikisini aynı gruba koyman kadın memesini obje olarak gördüğünü gösteriyor. Bir kadının düşebileceği en acınası konumdasın yani.

• Obje olarak görmüyorum ben erkekleri baz alarak yorum yapmadım. Kadın memesinden bir kadın olarak tahrik filanda olmuyorum.
      Bizzat kendim o goruntuyu mide bulandirici buluyorum. :))
      Sen aynı kefeye koymayabilirsin senin için masum olabilir. Benim örnegim toplum içinde "herşeyi" yapamayacağımızı anlatmaktı. O verdiğim ornekteki kucağına oturmak bile kimilerine göre normal kimilerine göre terbiyesizlik. Sen sadece kendi açından bakıyorsun. Ve aynı düşünmeyenleri suçlu ilan ediyorsun. Birlikte yasayacaksak herkes birbirine saygılı olmalı. Zor bisey degil biborona süt sağmak veya emzirme odasına gitmek ya da emzirme önlüğü kullanmak. Illa memeyi lak diye cikarıp emzirmek gerekmiyor.

• Ortalık yerde olmaz tabii.

2|1
    3|0
  • Ayıp ya anne olmuş artık biraz dikkat etmesi gerekir deli oluyorum ulu orta çocuk emziren kadınlara

2|1
    2|0
  • Gayet doğal bir durum bence

2|1
    1|1
  • Normal birsey ama ortalikta ben bayan olarak bile rahatsiz oluyorum

0|1
    0|0
  • bebegin ihtiyaci var ve bir anne olarak cok dogal bir hareket

2|0
    1|1
  • bilmiyorum ben olsam toplum içinde yapmazdım tabii ki yapana kızacak veya kötü laflar edecek değilim de doğru bulmuyorum zaruri ve çok acil değilse bu çok kişisel mahrem.

1|1
    1|0
  • Rahatsizolan evlenmesin

1|0
    0|1
  • Benim bebeğim olunca herkesin yanında emziririm sakınca yok bence

0|0
    0|1
  • sokak ortasında uygun bisey değil bence o. özel bir durum ve özel bir yerde yapılmalı

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;