Arkadaşlar baba haksız bile olsa ahı tutar mı sizce?

Babamla 2010 yılındn beri görüşmüyorum 2013 de panikatak ankayete oldum ama çok zor geçiyor bütün hayatımı etkiloyu sizce babamın ahıyla alakası var mıdır?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• selam bence baban kötüde olsa sen babana karşı saygılı ol babanın haklı ya da haksız olduğunu aile büyüklernizle istişare edin ona göre netleştirin babanız haksız çıksa dahi ona saygıda kusur etme kırmadan yıkmadan anlamaya anlaşmaya çalış hayatı kolaylaştırırsın hastalığında tedirginliğinle alakalı rahat olamadığın için babanla arayı düzeltebilirsen hastalığında kendiliğinden yoluna girer çünkü babanı önemsiyorsun ve seviyorsun ama arada soğukluk var şartsızz ve sebepsiz canı gönülden sarıl ve öp her şey düzelir sevgiler

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haksız ise tutmaz.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum belki de bana göre haksız ama srvmiyorum babamı annem için ölürüm herşeyi yapatım o da bana öyle ama babmı sevmiyorum onun ahımı tutuyo bilmiyorum 😞😞

• Rica ederim. Allah yar ve yardımcın olsun.

• Amin senin de inşallah 🙏🙏

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Anne de, babada evladına ah etmez. Etse de tutmaz derler.

0|0
    0|0
  • Böyle bir durumda içinde bulunduğun imkanı babana bagladıgınına göre az da olsa bir pişmanlık kalıntısı oldugunu düşünüyorum. Sonuçta iyidir ya da kötüdür buna karar vermek ya da yargılamak haddim değil. Ama belliki sen iyi bir insansın insanlık görevini yerine getir ve bir kafede otur çay iç ve dinle babanı. Manevi olarak seni rahatlatacak ve bu kuruntulardan kurtulacaksın

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Tutabilir abla

0|0
    0|0
  • haksız tutmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Aileni ihmal etme, herkes sirtini doner onlar asla babanin ahini bilemem ama panikatak gercekten cok kotu bir hastalik gecmis olsun.

0|0
    0|0
    • Annemle aramız çok iyi annem beni çok sever ama babam da beni sevmiyo ben de onu sevmiyoruM 5 yıldır da hiç görmedim 3 yıldır pskolojik rahatsızlıgım var hayatımı çok etkiliyo baba ahımı acaba

• Öyle düşünmemelisin, sevmemek ne kelime oyle birsey olmaz ya tamam arada sogukluk olur mesafeler olurda et tirnaktan ayrılamaz, boyle dusunmenin baska sebebi vardir, hayat kisa umarim barisirsiniz ama sanmiyorum ahinin tutacagini. .

• Babanın bedduası tutar kesinlikle denendi.

0|0
    0|0
  • Panik atak babandan dolayı mı oldun ve neden görüsmüyorsun. Bendede depresyon var ve babamdan dolayi oldugunu dusunuyorum. bu yüzden sordum

0|0
    0|0
    • Yıllardır içki içip bizi hızursuz ediyodu annem ben kardeşim gittik ayrı ev tuttuk ben de 5 yıldır görmğyorum ondan sonra bu pskolojik rahatsızlıklara yakalandım ondan mı acaba diye düşünüyorım

• Benimde küçükken babam annemi dövuyordu sert birisi diye birşey diyemiyorduk. 18 yaşında felan depresyona dönüştü hatta ilaç aldım 2 sene. ilaç hafizami zayıflattı baya iyice unutkanlastim. Olanların babamdan dolayi oldugunu dusunuyorum bu yüzden. merak ettim acaba etkisi var mı diye. Belki başka sorun vardır diye düşünüyordum

• Şimdi diyolar baba ahı bu dünya da tutar onun mu ahı tutyoda bu kadar kötü oluyırum bilmiyorum

• Annenin bed duasını süt kesiyo. Babanın duası reddolunmuyor bilgin olsun inan iki yakan bir araya gelmez

0|0
    0|0
  • Benim de aram kötü yüzüne bakamıyorum ömür boyunca da unutamayacağım kendime anlatamıyorum bunları ahı tutacak şekilde yaşayan bir babaysa öyle bir tutar kı hemdee

0|0
    0|0
  • Anne ahı tutmaz Bana ahı tutar.
    Evet durumun babanın bedduası ile alakalı olabilir.

0|0
    0|0
    • O beni sevmiyo bende ınu ne olucak peki

• Evet de ben onu muhtaç kaldı da kapıya atma gibi birşey yapmadım işkence bilmem ne yapmadım yani

• Ooo ablacım ben yaradan katında haktan bahsediyorum.
      Karşılıklı veya karşısılıkdız yapılan iyilikte ve kötülükten değil farklı şeyler bunlar..

• Inanmayın böyle gereksiz şeylere yaa

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Babanın bedduası tutar söylim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Baba ahı tutar bence :( haksız da olsan tutuyor..

0|0
    0|0
    • O da benden nefret ediyo bende ından ne olucak prki bu hastalıgımın geçmesi için onu sevmeye mi çalışıcam 😞

• Annenle baban ayrı mı? Yoksa annenle mi görüşüyorsun. Zorla da sevemezsin ki ama bence ah değildir ya sonuçta baban haksızmış baksana.. Hemencicik atlatırsın inşallah, çok geçmiş olsun. :(

• Evet 5 yıldır ayrılar 3 yıl ıldu bende bu hastalıga yakalanalı atlatamıyorum valla illet yapıştı yakama gitmiyo onun ahının bedelini mi yaşıyorum bilmiyorum annrm ve kardeşimle beraber yaşıyoruz

• Arkadasim panik atak anksiyete bunlar hep psikolojik rahatsizliklar, sen canini fazla sikmissin babanin dedikleriyle. Bosver seni seviyorsa zaten ah etmez, ediyorsa da aldirma bile. Ayrica boyle seylerin oyle ahla buyuyle bedduayla bir iliskisi yok olay tamamen sende bitiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;