Erkek kardeşim ateist galiba?

Gizli Üye
Erkek kardeşim çok zeki, yakışıklı, espritüeldir.. Fen lisesinde okuyor ve ilerde fizikle ilgili bir şeyler yapmak istiyor.. Ateist olmasına bir şey demiyorum çünkü bilimle, fizikle sorgulama bir arada zaten. Pcde şu resim vardı:

Erkek kardeşim ateist galiba?

Bide bir fotoda şunlar yazıyodu: Bu hayattaki en kötü şey sorgulama yeteneğini kaybetmiş bir beyindir.

Erkek kardeşim ateist galiba?

bide şu
Erkek kardeşim ateist galiba?

ya ateist olması falan umrumda değil çünkü ben onla gurur duyuyorum. O başarılı ve iyi bir insan saygılı bir insan ve faydalıda.. Ben onun bunu saklamasını istemiyorum.. Belli ediyo zaten eleştiriyo falan ama açık açık demesini istiyorum napabilirim?
Erkek kardeşim ateist galiba?