Size bir adım gelene, siz kaç adım gidiyorsunuz?

Size bir adım gelene, siz kaç adım gidiyorsunuz?

0|0
1750

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 49

Kızlar Ne Diyor 16

• Şapsiklikte üzerime yok bir adım gelene on adım giderim sonra da hooopp duvara toslaaa bir sarsintiyla kendime gelirim😄

1|0
    0|0
  • Bana bir adım gelene ben Allah ne verdiyse yaldır yaldır giderim hicbir işe yaramazsa spor yapmış olurum en azından 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ben koşarım koşarken yuvarlanırım sonra onu geçmiş olurum hayırlısı tabi

1|0
    0|0
  • Ben beeyyle yürüyorum kendi yolumda gelen gelir. Hakeden kalır yanımda yürür. Gitmek isteyenler yol yakınken ayrılır. Hiç ellemem.
    Ben hala gidiyorum.. he arkada kaldı ama yakalayabilirse konuşsun tabi, duyurabilirse.

1|0
    0|0
    • baksen koşmasa olmaz mı

• @yeste 😄😄😄 alemsin ya

• :D sende tutmuşsun gördüm :D

• gitmem topuğum kırılır :D

1|0
    0|0
  • 1 adim gelene, 1 adim giderim :) abartinca kendilerini bulunmaz hint kumasi saniyolar, hic gerek yok oyle seylere ;)

1|0
    0|0
  • ben on adım gerı giderım

1|1
    0|0
  • bir adım gelene ben çok gidiyorum ama noluyoo bakıyorum karşımdakinin totosu kalkmış hoppp geriye dön yapıyorum tabi ne kadar başarılı oluyo orası muallak. bir kere yapmış alıştırmış oluyosun onu

1|0
    0|0
    • yaklaştıkça görüyorsun kalktığını

• nasıl başlıyorsa öyle devam ediyor...

• insan neyse karşısındakide odur aslında samimi olmak samimilerle konuşmak lazım karşılık beklememek lazım ilişkilerde he adam ya da kadın ya da karşı taraf her neyse o nasılsa sende ona öyle davranacaksın aslında değer verdiğin karşı taraftab zşyade kendisi insanın çünkü kendisine değer verdiği için karşısındaki değereli kişi kendine değer vermiyorsa eğer karşısındakinede değer vermiyor ondan sonra gelsin krikolar kalksın popolar :D

• Karikatür güzelmiş 😅😅😅

1|0
    0|0
  • Valla kisisine gore degisiyor adimlarimin coklugu :D

1|0
    0|0
  • koşarım bee :D

1|0
    0|0
  • gitmem gelmesini beklerim baktım gelemiyor ben giderim adım saymam

1|0
    0|0