17 yaşında erkek kuzenime artık dayanamıyorum lütfen yardım edin?

Gizli Üye
Bende on sekizime yakin zaman once girdim. Teyzemin hatrı olduğundan kimseye anlatmadım aileden kimseyede işin içine ailelerin girip olayin buyumesinden korktugum icin ve sizden yardim istiyorum lutfen okuyun.17 yasinda erkek kuzenim asosyal bir tane arkadasi yok cunku agresif ve kavgaci biz cocukluk yillarinda hep beraberdik herseyi birlikte yapardik ve teyzem ailede en sevdiğim kişi neredeyse annemlede çok samimiler bu yüzden cocuklugumuz birlikte gecti diyebilirim o zamanlarda agresif kavgaciydi ama bana zarar vermez ve hemen ozur dilerdi agresif birsey yapinca ama yasit kuzenlerimizle asla anlasamaz hepkavga eder bir kiz kuzenimide dovmustu. Sonra 14 15 yasindan beri onlarin evdeyken ve akrabalarla bir aradayken kucuk cocuk gibi hep pesimde dolasiyor ondan uzaklassam takip ediyor yine yanima geliyor en sonunda kosarak uzaklastim cenaze evinde disarida dolasirken ondan. Pesimden kostu ara sokakta duvara sikistirip dovdu beni resmen bunada engel olamadim ve kimseye soylemedim. Akrabalarla ve teyzemle degilken normalm hayattada surekli bizim evegelmek istiyo her akrabalarla bulustugumuzde surekli bizim eve gelmek istiyor eve gelincede benden sacma sacma seyler istiyo bir dakika rahatbirakmiyo istedikleri olmayincada kavga cikariyo bogazimi sıkıp gozlerinin icine bakiyo isteklerinden sıkılıyorum. İki gun once bizim eve geldi Yine hergittigim yere pesimden geldi kacsamda geldi surekli benle birseyler yapmak istedi sinir krizi gecirdi en sonunda seni si... göreceksin dedi artik dayanamadim bagirdi bana igrenç sapıkça şeyler soyledi sana bunlari yapacagim dedi sok oldum ama yine kimseye soylemedim. Ertesi gunde defoldu gitti napacagim lutfen artik yardim edim ne yapayim?
17 yaşında erkek kuzenime artık dayanamıyorum lütfen yardım edin?