Kızlar, erkek arkadaşım koltuk altımdan öpmeye kalktı, sizce nasıl birşey bu?

Gizli Üye
Ayyy kızlar şoklardayım akşam üzeri sevgilimle buluştuk, ben üzerime askılı body elbise giymiştim ve dün de koltuk altıma yeni ağda yapmıştım. Sevgilim birden kolumu kaldırdı ve koltuk altımdan öpmeye çalıştı ve öptü de :/ Napıyorsun ya dedim çok güzel öpücem dedi bana... Ben şaşkınlıklar içerisindeyim hoşuma da gitmedi değil biraz gıdıklandım ama tuhaf bir durum değil mi sizce de? Acaba ağda yaptım tüysüz diye mi öpmek istedi? Siz olsanız ne tepki verirdiniz bu duruma? Garipser miydiniz benim gibi?
Kızlar, erkek arkadaşım koltuk altımdan öpmeye kalktı, sizce nasıl birşey bu?