Azerbaycanlı biriyle beraber olunur mu?

• Bakülü bir kızla konuşuyorum. şu an için çok görgüsüz ve ahlaksız gelmedi. Azerbaycanlıların Türkiye deki dindar kızlardan daha namuslu olduğunu zaten biliyoruz. Yemekleride iyi yaptıklarını duymuştum el işlerinde becerikli olmalarınıda duymuştum. Lakin çok çirkin bir huyları var Azerbaycanlilar bunu kabul etmiyor ama bu acı bir gerçek. Çok paragözler. Ben ortanca bir ailenin çocuğuyum Türkiye nin Kürdüyüm, paramız ve gücümüz kısıtlı ama asla hesap ödenirken parasını veremeyeceğim yemeği yemeye gitmem asla parada cimrilik yapmam ülkeme gelene rüşvet kesmem kul hakkı yemem karakterime terstir ama Azerbaycanlıların neredeyse hepsinde bu huy var bir de görgüsüz olanları çok fazla. Bir restoranda gidince hemen yemeğinin resmini çekip paylaşmalar falan çok tiksinç hareketler. Ben biraz ağır bir kişiliğe sahibim sanırım, çok cıvık hareketler sevmem sadece sevdiklerimle başbaşayken eğlenceli birisi olurum sizce ne yapayım Bakunun Azerbaycanlisından olur mu (dindar olmasını çok önemsemiyorum edepli olsun yeter şuanlık) Beni para için sevip sevmediğini nasıl anlarım? Kız eğer istersen onu Adıyaman a getirsem burada yaşayabilir mi? Ve Azerbaycanlılar hakkında bilgi sahibi olanlarda tecrübelerini yazabilir yaşım genç 1 2 tecrübe hiç fena olmaz. (Alel acele yazdım arkadaşlar Allah için tek vasfınız Türkçe bilmekmiş gibi yazdıklarımı düzeltmeye kalkmayın yav. Buradaki herkes günlük yazım tarzının gerçek Türkçe ye uymadığını biliyor. )
  • * #azerbaycanlı #azerbaycan #azerbaycaninsanı *
Olur
Olmaz
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Azerbaycanlı biriyle beraber olunur mu?