Namaz kılan insan nasıl olur?

Çok çok fazla açık veya dar giyinen her şeyi belli olan biri namaz kılıyorum diyince inanır mısınız

aleyna da ben namaz kılıyorum demişti ana klipleri çok şey

erkekte cuma namazasıbdan sonra yolda kızları süzüyor

ben yargılamıyorum sadece mamaz kılıyorsa dini görevlerini yerine getiren birinin neden böyle çok açık giyinmesine veya kızlara bakmasına şaşırıyorum

Güncellemeler
1 ay
Süper soru seçmeyin silecek ben dini araştırıyorum bu yüzden garip geliyor bana böyle insanlar o dine inanıyorlar bazı görenleri yerine getirip en büyük yasağı yapıyorlar açık giyinmek veya zina yapmak açık kıza bakmak çok büyük günah ama kız aşırı açık giyiniyor göğüs ucu şeyi her şeyi ortada duruyor sürekli beğenilmek istiyor böyle bi kızın namaz kılmasına şaşırıyorum kapalı olup dedikodu yapana da öylr
Güncellemeler
1 ay
Sarhoş gibiyim zaten kimsenin giyimine lafım yok anlamıyorsunuz ya da anlatamadım sadece şaşırıyorum bir hocanın alkol içmesine normal bakar mıydınız? Açık giyinme derken öyle açık giyinme demiyorum sadece giyimde değil süreli erkeklerin yanından geçip orasına burasına laf edilmesini isteyip namaz kılan birine şaşırıyorum Kızın meme ucu vaj gözüken şeyler giyiyor Tangas beli olacak dar ve ince giyiniyor
Namaz kılan insan nasıl olur?