Eski esim yurtdisinda yasiyor, bir kizimiz var 14 yasinda, her yaz gormeye gelirdi kizimizi en son detayd yaptiklarini neden yapti?

biz kizima hamileyken ayrildik, sebebi aldatma, diger kadina asagilatma hakaret. Bosanmayi istemedi, ben yurtdisindayim, burdaki kadinlar evlilikle ilgilenmiyor, sen dusun dedi. 5 sene sonra bosanabildim, ve anlasma olarak ben ondan nafaka almayacaktim cocukla ilgili, ve o da sadece benim yanimda gorecekti. Bu bu sekilde yillarca devam etti. Her yaz geldiginde ailemden korka korka geldi gordu gitti. Gecen sene yazin geldiginde, dava acmak icin delil toplamaya kalkisti, yeniden velayet icin, sonradan farkettim, ve polise giderim diye tehdit edince sildi kayitlari, ai gecen yaz son kozlarini oynadi.. ben telefonda dedimki, kizimiz zaten yakinda resit olacak, gelip gotebilirsin ozamana kadwr, zaten tel3fonu var sende, daha ne istiyorsun, zorlastirma her seyi dedim... yine hakaret etti ve simdi hagatinda biri varmis, ona hakaretvettirdi.. Bu adam cocugun resitligine az kalmisken neden bu kadar adilesti sizce

Eski esim yurtdisinda yasiyor, bir kizimiz var 14 yasinda, her yaz gormeye gelirdi kizimizi en son detayd yaptiklarini neden yapti?