Sizce sevgilimin anne babasına bu mesajı atsam nasıl karşılarlar?

Merhaba annecim babacım yusufla sizi verdiğimiz kararı geç olmadan zamanında öğrenmenizin daha uygun olduğunu düşündük sizi asla üzmek istemem ne hissediyorsunuz bilmiyorum annecim babacım bunu yazarken size ellerim titriyor umarım haddime aşmadım bu yazıyı yazdığımda evime birdaha gelmemek üzere 29 mayısta terk etmeye karar verdim yusufla bulusucaz ve biletimizi alıcaz tekirdaga gelecez gittiğimiz an nikah dairesine gidicez ve nikah günümüzü alıcaz ikimizde gittiğimiz an evlenmek istiyoruz ama hayırlısı neyse o gün olsun belki Şu an çok öfkelisinizdir bize farklı duygular besliyorsunuzdur annecim babacım ben sizi ailem olarak görüyorum bu kararımızda bizim arkamızdasınız isterseniz ve beni kabul ederseniz sizin yanınıza gelebilir miyim

Güncellemeler
1 ay
izce uygun olur mu bu mesaj Annecim seninle önemli bir konudan bahsetmem gerekiyor bu bizim silemiz için çok ama çok önemli bir konu fikrine ve anlayışına güvenim sonsuz beni Alıcsgına eminim anne İrem yazın bize gelicek ya bunu biliyosun zaten ama geri göndermek gibi bir düşüncem yok ve asla da olmicak hem sende istersin gelininin yanında kalmasını sen halamlar yengemler hepiniz çok seviyorsunuz onu daha onu tanimadsn görmeden fotoğrafı ile sevdiniz size o anlatt
Sizce sevgilimin anne babasına bu mesajı atsam nasıl karşılarlar?