Ailem, sevgilimle tanışmak istemiyor, nasıl ikna edebilirim?

Gizli Üye

merhaba arkadaşlar. Benim 3 yıllık bir ilişkim var hep uzaktan ben yurtdışında yaşadığım için. sevgilim ailmle konuşmamı istedi tanışmak için, ailem ilk başta tamam dediler ama sonra bazı akrabalarım karışmaya başladılar ve herkes karşı çıktı, sebep: ben okudum sevgilim okumadı ama sabit bir işi vardır ayrıca çok iyi anlaşıyoruz bu konuda hiçbir zaman hiç bir sorun yaşamadık ve hep beni destekliyordur. o da zaten kendi isteğiyle okumadı, ikincisi biz türküz fakat hiç türkiyede yaşamadık sadeece gidip geliyoruz, ailemden de kimse Türkçe bilmiiyor o yüzden anlaşmakla bir sorun yaşayacakları için görüşmek istemiyorlar ben zaten tercüme yapacaktım. 3 aydır bu haldeyiz hiç ikna edemiyorum ailemi. Onun ailesi de beni çok seviyor hep iletişim halindeyiz kızları gibi davranıyorlar, ben onlarla çok mutlu olacağımı düşünüyorum, sevgilimle de gayet rahatım çok iyi biir baba çok iyi bir eş olacağından hiç şüphem yok ne kadar anlatsam az. Bana kaç dedi ben onu çok istiyorum ama ailem kaçmamla nasıl olacklar diye düşünüyoum. iki tarafı istiyorum. Hele de iyi bir eş hiçbir zaman bulamazsın zaten vazgeçemem ondan o da vezgeçmez. Ne yapayım?

Ailem, sevgilimle tanışmak istemiyor, nasıl ikna edebilirim?
6 Cevap