Arkadaslar ya ne bocegi bu serefsize sac spreyi felan sıkarım dedim ama ucadabiliyomus?

Gizli Üye

Ya aklimdan gecirdim bakarken acaba sac spreyi mi sıksam diye bir baktim ucadabiliyo korkunccc yarin sabah napicam ben evdeyim asla salona adim atamaam fobim var

Arkadaslar ya ne bocegi bu serefsize sac spreyi felan sıkarım dedim ama ucadabiliyomus?
Güncellemeler
1 yıl
GUNCEL ; SABAH ABLAM SALONDA GORMUS HAVLUYLA YAPİSTİRMİS YERDEYMİS OLDUGUNE EMİNİM DİYODU GİTTİM BAKTİM HALA CİRPİNİYO SAC SPREYİMİ VE DEORANTİ hadi ordan LEVEL COMLETED😂
Arkadaslar ya ne bocegi bu serefsize sac spreyi felan sıkarım dedim ama ucadabiliyomus?