Bir erkekten yardım istediniz ve sevgilisi geldi ne yapardınız sevgilisi kızmış mıdır?

Gizli Üye

Markette en üst rafa ulaşamıyordum ve etrafa baktım görevli yoktu o sırada bi erkek vardı sadece rica ettim uzandı verdi o anda bi kız canım diye geldi bana öldürücü bakışlar atıyordu yanlış anlaşılmasın diye teşekkür ederim abi dedim ayrıldım ordan sadece mecburiyetten yardım istedim acaba erkek sevgilisinden azar yemiş mıdır?

Bir erkekten yardım istediniz ve sevgilisi geldi ne yapardınız sevgilisi kızmış mıdır?