Oğlumun babası velayetini almakla tehdit ediyor. Yapabilir mi?

Gizli Üye
4 yaşında oğlum var babasıyla evli değiliz. Oğlumun velayeti bende. Ben sevgilim oğlum beraber yaşıyoruz. Geçen gün yanlışlıkla oğlum sevgilimle beni dudak dudağa gördü sonra yanına gittim oğlumun durumu anlatmaya çalıştım ama gitmiş babasina belli etmiş o abi annemi öptü demiş babası telefon açtı ağzına geleni söyledi oğlumun velayetini alırım ve bunlar yeterince benim açımdan haklı sebepler dedi ve namus senin için önemli bir unsur değil dedi şoka girdim telefonda kavga ettik oğlunun annesine namussuz dedi resmen velayet davası acicakmis oğlunun velayetini alicakmis sizce yapabilir mi?
Oğlumun babası velayetini almakla tehdit ediyor. Yapabilir mi?