Çok eski arkadaşınız ama her şeye tripleniyor, kötü laflar kusuyor, yalan söylüyor. Böyle birisine katlanır mısınız?

ikizterazi
Çocukluk hatta bebeklik arkadaşınız, her şeye triplenen, arada yalan söyleyen, en ufak bir kavgada sizle ilgili içindeki tüm kötü lafları kusan, sonra siz kıçına tekme koyunca sizden özür dileyen bir daha yapmayacağını söyleyen sizi aslında çok sevdiğini ama yapısının böyle nalet bir şey olduğunu itiraf eden bu arkadaşınızla ayrılır mısınız yoksa anılar ve aileler hatrına katlanır mısınız?

Silme vakti gelmiş mi?
Güncellemeler
1 yıl
Bazen kocaman bir bebek eğitmeye çalıştığımı hisseder oldum.. Bezdim ve ne yapacağımı bilmiyorum...
Güncellemeler
1 yıl
Başlığı bu kadar atarlı giderli atmamıştım ama admin bile arkadaşa nasıl kızdıysa başlığa atar gider serpiştirmiş ama yine de teşekürler @canerözkum😇
Çok eski arkadaşınız ama her şeye tripleniyor, kötü laflar kusuyor, yalan söylüyor. Böyle birisine katlanır mısınız?