Eşim bana el kaldırdı ayrılmalımıyım?

Gizli Üye

Merhabalar. 4 aylık evliyim eşim benle dışarı çıkmaz geçmez hep işi var. Ama beni aileme bırakıp sürekli annesine gider beni almazlar yanlarına gitsemde sürekli laf vurur seni kim alırdı oğlum olmasa gibisinden. Eşimle konuştum biz evliyiz bir yere gidilirse beraber gidilir annene aileme dedim. Tamam dedi barıştık. Bugün yine beni aileme bıraktı akşam almaya gelmedi. Ben eve geçtim evdeyim dedi ama yok aradım evirdi çevirdi bende kapattım telefonu. Vay yüzüne kapatmisim annesi doldurmuş yine. Geldi bağırdı çağırdı herşeyi yere vurdu. Tepki vermedim aileme saydırdı bu arada babası yok annesi kocası yerine koyyuyor eşimi. Bende tepki verdim aileme bişey deyince. Ben yerde oturuyorum elinde tişörtle suratıma vurmaya kalktı ilk defa elini kaldırdı. Benim babam ona babalık yaptı. bizi annem evlendirdi. Annesi üstelik anneme düşman etti eşimi. Ben kaldıramıyorum artık. İşim var ayrilmalimiyim. Annesi ve kız kardeşi balayına bizle gelirler her dk görüntülü konuşuruz öyle bir yere sahipler eşimin hayatında ben eşimin hayatında kendime yer açamıyorum izin vermiyorlar. eşime bana nasıl el kaldirirsin dedim. Gelmiş el kaldirmadim dramatize yapma dedi. Haksız mıyım kaldırmış olmuyormu

Eşim bana el kaldırdı ayrılmalımıyım?
10 Görüş