Bendemi sorun insanlarmi vefasiz duygusuz?

Sezensezin
Bazen kendimi sorgularim bendemi sorun var yoksa karsimdaki kisilermi yanlis mesala hayatimda kim olursa olsun insana insan oldugundan dolayi deger veririm samimi davranirim yakinlik gosteririm yani duygularimda dogalimdir degerimde samimiyimdir ama kimseden boyle bir yaklasim gormem mesala bugune kadar kirildigimda hic kimse dostumda olsun farketmiyo gonlumu almamistir ya da karsimdaki kisi hata yaptiginda hatasini kabul edip kusura bakma sana karsi hatali davrandim ozur dilerim dememistir biriyle küstugumde kendimi geri cektigimde adim atilan kisi caba verilen kisi ben olmadim karsimdaki kisi hicbirzaman bana adim atmadi telafi etmeye calismadi herkes kendini hakli gorup kosesine cekildi ne bir pismanlik nede biz niye bu duruma geldik niye boyle olduk diyen yok herkes bende bekliyo sanki iyide benimde beklemem hakkim degilmi bazen sanki bu dunyada insanlar icin fazlayim gibime geliyor karsimdaki insanlar hata yapar beni kirar benim gururumu duygularimi dusunmeden benden beklerler adimi kendilerinden tik yok bazen karsimda abuk sabuk konusurlar ben tepki verdigimde hakliyken haksiz konuma yine ben duserim sanki onlarda hic leke yok hatasiz ben suclanirim nasil bir seyin icindeyim anlamadim..
Bendemi sorun insanlarmi vefasiz duygusuz?
6 Görüş