Almanya'dan gelenler neden Almanya'yı kötülüyor?

Gizli Üye

Benim Almanya'dan gecenlerde emekli olan amcam var. Anlatıyor Almanya Şöyle böyle bitmiş vs diyor! Emekli maaşı 1000€ imiş kiralar 1400€ ymus falan diyor!

Geçenlerde öğrendim sadece 3000 gün prim yatırmış ve almanyada 12 yıl kalmış. Bahçıvan olarak güle oynaya orada çalışmış 12 yılda 13 kere araba değiştirmiş gelmiş burada Almanyayi kötülüyor.

.

Bu gün birine para yollamış karşıdaki kişi para geri geldi demiş. doğru mu diye bana bi kontrol et dedi. Bir baktım hesap hareketlerine 1000€ alıyorum demişti 1328€ maas + 439€ yardim alıyormuş!

Eski hesap hareketlerini ķontrol ettim kiraya en son 680€ ödemiş!

Şimdi size soruyorum bu adam ne amaçla Almanyayi kötülüyor?

Almanya'dan gelenler neden Almanya'yı kötülüyor?