Müşteri olarak , alışveriş yaptığınız yerdeki çalışsnların terbiyesizdavranışlarına maruz kaldınız mı?

Gizli Üye

Ben genelde oranın şef veya müdürleriyle kavga ediyorum çünkü personelin yanlışını bile savunup sana terbiyrsizlikyapıyorlar. Hep ego hep hadsizlik! Sen kimsin de karşındakine hele de müşteriye böyle davranıyorsun?

Bugün bir ürünü iadeye götürdüm ben hiç kullanmamışım kusurlu ürün ama personel iade almamak için zorluk çıkarıyor. Ben yine de saygı çerçevesinde iletişim kuruyorum. Bunun müdürü mü şefi mi ne geldi, bana çemkiriyor. Gelir gelmez bana kes!!! diyor eliyle işaret yapıyor. Şok oldum. Sen kendini ne sanıyorsun sen kimsin de bir müşteriye bu şekilde davranıyorsun? Bu nasıl avam bir uslup yaa? Sana böyle mi öğrettiler? Müşteriye böyle mi davranılır?

Güvenlikleri çağırıyor ve beni dışarı atmalarını istedi kaç kez ama güvenlikler tabi ki böyle bişey yapmadı. Hala güvenliklere emir veriyor dışarı çıkarın diye, hanfendi kendini kraliçe sandı da nöbetçilere talimat veriyor 😂 "Soyadını söyle bana Genel Müdürlüğünüze şikaydt edeceğim onlar sana öğretir" dedim. Soyadını vermiyor ısrarla. Karşısında ezik bişey bekliyor, mağaza çalışanları bile şef müdür falan olunca vatandaşa tepeden bakıyor.

Böylelerinin karşısında susmamak lazım. O gitti. Ürünün iadesini yaptırdım çıktım. Bunlar kendini ne sanıyor yaa?

Biz de çalışıyoruz, çalıştığımız yerde fırsatımız olsa da millete caka satmıyoruz. Böylelerine haddini bildirmek lazım. Millet hep susuyor galiba ondan bu özgüven?

Müşteri olarak , alışveriş yaptığınız yerdeki çalışsnların terbiyesizdavranışlarına maruz kaldınız mı?
2 Görüş