Cinsiyet eşitliği bakımından zorunlu askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?

Gizli Üye
21. yüzyıldayız biliyorsunuz. Ve hala bazı insanlar doğarken Erkek olarak dünyaya geldikleri için zorunlu olarak ömürlerinden 6 ay çalınmakta. Erkekler 6 ay özgürlüğünden mahrum kalıyorlar. Kadınlar için böyle bir zorunluluk yok. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Not : Bu arada parası olan erkekler 1 ay askerlik yapıyorlar. Parası olmayanlar ise 6 ay yapıyor. Bu çok büyük adaletsizlik.
Cinsiyet eşitliği bakımından zorunlu askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?
Kadınlar da zorunlu askerlik yapmalıdır
Hiç kimse zorunlu askerlik yapmamalıdır
Sadece erkekler zorunlu askerlik yapmalıdır çünkü vatanı erkekler koruyacak kadınlar değil
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Güncellemeler
1 yıl
ben zorunlu askerliğe tamamen karşıyım. erkekler de kadınlar da istiyorlarsa askere gitsinler istiyorlarsa gitmesinler. gönüllü olmalı yani. hem ne demişler zorla güzellik olmaz..
Cinsiyet eşitliği bakımından zorunlu askerlik hakkında ne düşünüyorsunuz?