Arkadaşlar gerçekten delirmek üzereyim. Bu kadının amacı ne beni tüm babamdan soğuttu?

Gizli Üye
Annemin psikologtan yardım almasını gerektirecek kadar kıskançlık sorunu var. Neymişte babam araba kullanırken nasıl cevrimici oluyormuş? Babam telefonuna niye şifre koyuyormus? İş herinde bir kız var. Babam telefonunu açmasa o kızın yanında mı bir şey mi yapıyorlar diye sinirleniyor. Kendi kendine ortada hiçbir şey yokken olay yaratıyor. Gidip teyzemlere anlatıyor. Enişteniz böyle söyle diye. Lan ortada bir şey yok yok. Vallahi billahi tillahi yok. Kendi boş kuruntuau bunu ona anlatamıyorum. Ortada aldatma olsa 2 senedir duyulurdu
Çünkü babamın etrafında hep onu bitirmek isteyen insanlar var ve bunu yayarlardı. Ben sınav ogrencisiyim. Ders çalışıyorum bağıra bağıra teyzemlerlw konuşuyor aha o yanındaki kız şöyle Diyerek babamın yanındaki kızı anlatıyor. Gerçekten bana da etki ediyor. Babamdan soğutmaya basıyorum ama annemden de soğuyorum aynı zamanda. Of bir fikir verin ben ne yapayım ya
Arkadaşlar gerçekten delirmek üzereyim. Bu kadının amacı ne beni tüm babamdan soğuttu?