Annemin sevgilisine bu kadar güvenmesi sizce normal mi?

Gizli Üye
Annem ile babam ayrı, annemin 4 yıldır konuştuğu biri var ama annem adama gözü kapalı güveniyor. Adam sürekli benim sosyal medya profillerime baktığını söylüyor ve erkek arkadaşlarım ekli olduğu için onları çıkar ben seni tanımasam kaşar olduğunu düşünürdüm diyor, babamın bana aldığı elbise için bu çok açık onu giydirmem diyor, üniversiteye gitmemem için annemi dolduruyor evde bizim yanımızda dursun diyor, doğum günümde bana hediye kolye pasta almalar vs. Sizce hiçbir kan bağımın bulunmadığı bir adamın bana böyle davranması tuhaf değil mi? Geçende şehir dışından gece saat 2 de geldim normalde annem gelicekti beni almaya uykum var deyip adamı göndermiş o kadar güveniyor ki.. O çok iyi bir adam sen karşısında çırılçıplak soyunsan bile onun sana karşı nefsi uyanmaz o senin abin deyip duruyor sürekli. Bu durumu teyzeme anlattım adamın bana yan gözle baktığını ve ondan uzak durmam gerektiğini söyledi anneme çok kızdı. Sizce annemin adama bu kadar güvenmesi normal mi, teyzemin dediği gibi adam bana yan gözle mi bakıyor?
Annemin sevgilisine bu kadar güvenmesi sizce normal mi?
5
0
Görüşünü yaz