Dün gittiğim restoranda Arap olmadığım için bi dövülmediğim kaldı, bu topluma her şey müstahak mı yoksa?

Gizli Üye

Çevremden falan duyuyordum ama yaşamayana kadar cidden pek inanmamıştım. Gittiğim Türk restoranında Arap olmadığım, yani baya baya bahşiş bırakmayacağım için bi dövülmediğim kaldı. Garsonların surat asık, çağırıyoruz bakıyor iplemiyor, zehir sipariş etmişiz gibi masaya siparişi tripli bırakıyor. Sırf para için herkes Arap hizmetine öncelik verecekse bu ülke daha çok araplaşır. Bugün mülteciler gelmesin diye ağlayanlar paranın kokusunu alınca ağlamayı bırakır eminim. Hakikaten çok tuhaf bi milletmişiz, kendi çukurumuzu kendimiz kazıyoruz emin oldum dün iyice.

Güncellemeler
1 yıl
Yaşayana* kadar
Dün gittiğim restoranda Arap olmadığım için bi dövülmediğim kaldı, bu topluma her şey müstahak mı yoksa?