Annem sürekli ev işi ve yemek yaptırıyor, sınava çalışamıyorum. Kavga ettik bugün, ne yapmam lazım?

Gizli Üye

Arkadaşlar 23 yaşındayım mali müşavirlik sınavına hazırlanıyorum çok konu çalışmam gerekiyor fakat annemle babam her gün hastaneye gidiyorlar yemek işi ve ev işini bana bırakıyor çöpleri atmıyor. mutfak çok dağınık bırakıyor her yer lekeli kalıyor iğrenç yani. bana hiç saygısı yok. anne ders çalışacağım dedim aman çalış sana çalışma diyenmi var diyor. mutfak ev temizleyince anne birazda sen yap cidden çok yoruldum dedim. yaptığın şeyi yüzümüze vuruyon diyor bide bağırıyor. bugün en son patladım kollarından tutup benim sinirlerimi bozma yeter psikolojimi bozdun sinir hastası ettiniz beni dedim. ben öyle yapınca korktu.. elim ayağım titredi sinirden kendime hakim olamadım cinnet geçirdim resmen bide 2 saat söyleniyor. daha napim bilemedim vurmamı istiyor ama annemdir. aşırı derecede söyleniyor 2 saat susmuyor odaklanamıyorum.

Annem sürekli ev işi ve yemek yaptırıyor, sınava çalışamıyorum. Kavga ettik bugün, ne yapmam lazım?
7
4
Görüşünü yaz