Arkadaşlar büyük ihtimal otobüste şarj aletim çalındı ve dolandırıldım , bakar mısınız lütfen?

Gizli Üye

Arkadaşlar otobüste normal şekilde seyahat ediyorum tekli koltukta , yanımda oturan iki kızdan biri normal şekilde pardon iphone şarj aletiniz var mı dedi. Benim de iphone hızlı şarj aletim var usb kablosu ve adaptör ile yaklaşık 800 tl. Neyse işte var dedim verdim, kendi tarafına takmaya calıstı bir şeyler yaptı sonra dedi ki ya buraya olmadı ya da burada giriş yok falan vs diyerek sizin tarafa takar mısınız dedi. Sonra işte taktım telefon doldu verdim. Bunun üzerinden bir hafta geçti ve bir baktım ki elimdeki şarj aleti orijinal degil , benimki orjinaldi. Piyasa fiyatına baktım 60 tl neredeyse. Sizce otobüs firmasını arayıp bu durumu anlatarak onlarla iletişime geçebilir miyim? Gerçekten insanlara güven kalmamış şeytanın aklına bile gelmez. Evdekilerden biri bir şarj aleti almadıysa büyük ihtimal dolandırıldım , ki aldıklarını da sanmıyorum asla. Napayım sizce?

Güncellemeler:
1 ay
Benden orjinalini aldıktan sonra , orjinalini alış çakmasını bana verip kendi tarafıma taktırmış olabilir
Arkadaşlar büyük ihtimal otobüste şarj aletim çalındı ve dolandırıldım , bakar mısınız lütfen?
1
4
Görüşünü yaz