Eger bi tanri varsa bu tanrinin sistemi insanlik icinde cok adaletsiz işlemiyormu sizcede?

Gizli Üye
Bazilari mukemmel bi hayatin icine doguyor bazıları rezil bi hayatin icine doguyor bu hayata gelirken bize hicbirsey sorulmadi o halde neden kendi secimimle tercihimle gelmedigim bu hayatta zorunluluklara tabi tutuluyorum?
Eger bi tanri varsa bu tanrinin sistemi insanlik icinde cok adaletsiz işlemiyormu sizcede?