Dış ticaret okuyan biri 2. üni ne bölümü okumalı?

Gizli Üye
Ne istiyorsan vs demeyin çünkü olayın sadece ticari gelir tarafıyla ilgileniyorum
Bir yakınımız ham madde ticareti ile ilgileniyor ve gerçekten trilyonlarla dans eden vizyonu çok geniş biri eğer dil konusunda da kendimi geliştirebilirsem beni işe alma ihtimali çok yüksek home ofis şeklinde çalışıyor evi de evime çok yakın arabayla 3 dakika yani benim için kusursuz bir iş bu sene tyt sınavına giriceğim tekrar dış ticaret ile yakın bir bölüm sizce ne seçmeliyim?
Güncellemeler
1 yıl
Aile ve toplum bölümüne atmış ya üf eğitim olsa iyiydi
Güncellemeler
1 yıl
Evet yorumlarınızı bekliyorum
Dış ticaret okuyan biri 2. üni ne bölümü okumalı?