#25kasımkadınayönelikşiddetlemücadelegünü Artan şiddet olayları hakkında düşünceleriniz nelerdir?

liliaaaa
Bugün #25kasımkadınayönelikşiddetlemücadelegünü
Biz, öldüren sevgi istemiyoruz. Şiddetsiz, eşit ve özgür bir ortamda doyasıya yaşamak istiyoruz.
Kadına karşı artan şiddet olaylarının altında neler var? Kadın ölümlerini ve şiddet haberlerini neden bu kadar çok görüyoruz? Yakın çevrenizde şiddete uğrayan biri varsa yardım eder misiniz? Hiç şiddete maruz kaldınız mı?
#25kasımkadınayönelikşiddetlemücadelegünü Artan şiddet olayları hakkında düşünceleriniz nelerdir?