12 gü

Kızla arkadaş durumuna düştük sizce ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Bu sene üniversiteye başladım ve bir kızdan hoşlanıyorum. Kendisiyle 20 kez falan buluştuk. Sevgili gibiydik ama kız bazen sevgili gibi davranıyordu bazen soğuk yapıyordu.

Ben hem bu konuyu konuşmak için hem de hoşlandığımı bildiği halde dile getirmek için konuştum. Kız bana aslında ben ilişki insanı değilmişim bunu sana söyleyecektim dedi ben de ona o zaman neden daha dün sevgili gibi davrandın dedim o da kafam karışık ben de bilmiyorum dedi. Sonra ben de ona bana net bir şey de çünkü bu zamana kadar çok şey yaptık ve benim senden hoşlanmam iyice arttı artık bir şeylerin sabit olmasını istiyorum dedim. O da bana 2 gün süre ver düşüneyim dedi. Ben de tamam dedim sonra gezdik güldük ve dağıldık.

Kız birkaç saat sonra bana kararımı bugün verebilir miyim diyip bazı şeyler denemeye değer senden hoşlanmaya çalışmak istiyorum hâlâ aynı düşünüyorsan dedi. Ben de hâlâ aynı dedim o da tamam o zaman dedi. Aradan birkaç gün geçti kız beni buluşmaya çağırdı 2 kere gezdik eğlendik sevgili gibiydik hafif. Ama sonra okulda soğuk yaptı. Kız akşam bana nasılsın diye yazdı okulda konuşamadık dedi ben de aradım neden konuşamadık sence çünkü yine değişiyorsun dedim daha dün sevgili gibi gezdik ama bugün okulda soğuk yaptın dedim. Düşün bunu dedim o da tamam düşünürüm dedi.

Araya haftasonu girdi kız hiç yazmadı aramadı. Ben aradım cumartesi akşamı o da o gün kızlarla gezmiş ve iş bakıp bulmuş. Ama nedense ben arayıp öğreniyorum. Neden kendi işe girdiğinin haberini vermiyor? İnsan sevdiğine söylemez mi. Pazar da kızlarla gezmiş. Beni aramadı sormadı.

Salı günü okulda soğuk yaptı yine. Ben artık sıkıldım bu durumdan ve 3. Derse girmeden konuştum bu konuyu yine. Bizim durum neden böyle ve ne olacak dedim. Ben senden hoşlandığım için artık sabırsızım bir şeylerin olmasını istiyorum 1 aydır geziyoruz bir çok şey yaptık sen ne zaman hoşlanacaksın dedim. Ayrıca geçen hafta çabalayacağım dedin ama çabalamıyorsun dedim. O da çabalıyorum falan dedi. Ben de ona çabalasan benimle konuşmaya çalışırsın dedim ama soğuk yapıyorsun dedim. Hoşlanan insan veya hoşlanmaya çalışan insan sürekli o kişiyle konuşmaya çalışır dedim.

Sınıfta bizden sonra tanışıp sevgili olan çifti örnek gösterdim çünkü her ders el ele beraberler. Biz daha çok şey yaptık ve anımız var ama sınıfta yan yana bile oturmuyoruz ve kız benle gezmiyor. Kız da bana niye karşlıştırma yapıyorsun dedi. Ben de karşılaştırma değil normalde böyle olması lazım dedim. Ben konuşmamı bitirince kız arkadaş kalabiliriz dedi ben de tamam peki dedim kalktık gittik sınıfa. Çantamı aldım eve gittim çünkü moralim bozuktu. Kız karşı taraftan bana görüşürüz dedi.

Kız bugün beni aradı okuldayım gel istersen dedi çünkü online ders vardı. Kızla konuştuk 1-2 saat öyle havadan sudan güldük eğlendik eskisi gibi. Dünkü konuyu açmadım o da açmadı. Sizce ben ne yapmalıyım? Kıza ben senle arkadaş kalamam seni seviyorum eğer sen de istiyorsan benimle çıkar mısın diyeyim mi yoksa sadece ben senle arkadaş kalamam seni seviyorum diyip bekleyim mi
Kızla arkadaş durumuna düştük sizce ne yapmalıyım?
1
0
Görüşünü yaz