Son zamanlarda neden bu kadar çok travesti eşcinsel çoğaldı?

pastacı_meryem
Milletçe böyle bir ilgi mi var yoksa bu türden kimseleri destekleyen karanlık gizli büyük organizasyonlar mı var? Toplanan kalabalık şenlik havasında oynayıp geçiyor. Her alanda hak talep ediyorlar. Ama sokak ortasında öpüşmek nedir?
Son zamanlarda neden bu kadar çok travesti eşcinsel çoğaldı?
Müslüman Türk Anadolu böyle şeyleri kaldırmaz
Benim için sorun değil fark etmez
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Son zamanlarda neden bu kadar çok travesti eşcinsel çoğaldı?