25 gü

Eşim beni evden attı çok pişmanım, boşanmasını nasıl engellerim?

Gizli Üye
Bütün paramızı aileme verdiğim için boşuyor. 2 senelik evliyiz , eşim ve ben çalışıyoruz. Ailem para konusunda hep elime bakar. Annem ve babamın emekliliği var, ablam ve kardeşim çalışıyor. Ama para konusunda bana baskı yapılıyor. Aileme araba aldım 1 sene önce. 1 senedir hem eşimin hem benim maaşımın çoğu onların borçlarına gidiyor. En son ailem ev mi alsak oğlum dedi. Eşim çıldırdı eve gelince eşim dediki yarı aç yaşıyoruz onlar sefa sürsün diye mi? Ben seninle ailene bakmak için mi evlendim? Ailen seni kullanıyor sende beni kullanıyorsun dedi. Beni evden kovmasının sebebi doktora gidememesi. Geçen eşim çok hastalandı doktoru özel hastanede bakıyor. Paramız yoktu bende ailemden istedim paramız yok dediler. Eşimde dediki hepsinin geliri var arabaları altlarında doktor parasını çok mu gördüler dedi. Ben paramı onlara harcıyorum doktor paramı ödeyemiyorum dedi. Sonra beni evden kovdu hiçbirinizi istemiyorum. Boşanma davasını aç dedi. Haklı aslında gözüm yeni açıldı. Herkes arkadaşlarım beni suçluyor. Ailem ise iyi olmuş diyor. Evlilik hazırlığında çocuğunu eşimin ailesi karşıladı. Benim ailem hiç destek çıkmadı hep ben borçlandım. Biz kira da oturuyoruz , sen gidip araba ev alıyorsun diyor. Kredi çekecektim aileme ev almak için. Eşim dediki benim için ne yaptın? Ben sana ailene hem maddi hem maddi katlandım diyor. Beni affeder mi? Ailem bırak davayı o açsın para ödeme dedi. Ailem beni kullanıyor mu sizce? Eve nasıl geri dönerim? Beni affetmesi için ne yapabilirim? Karımı seviyorum. Eşim ailesine ilk defa herşeyi anlatmış, ailesi asla sana geri dönmesine izin vermeyiz dediler.
Güncellemeler:
25 gü
Eşimin maaşının çoğu ailemin borcuna gidiyor evet.
24 gü
Çok Süper bir soru sormuşsun, sorun artık vitrinde!  Şimdi sorunu daha çok üye görecek. Üstelik, 4 Xper daha kazandın! Tebrikler! Eşim beni evden attı çok pişmanım, boşanmasını nasıl engellerim?
Eşim beni evden attı çok pişmanım, boşanmasını nasıl engellerim?
25
21
Görüşünü yaz