28 gü

Eski üvey annemin saçma sorusu lütfen detayı okuyun?

Gizli Üye
Bi kardeşim var 13 yaşında hiç bi zaman aynı evde yaşamadık babamın 2. Evliliğinden olan bi çocuk herneyse üvey annem ve babam boşandı , kardeşimin velayeti anne istemediği için babaya verildi babam ben kız doğduğum için hiç istememiş beni annemide sürekli aldatınca annem de boşanmış ve beni alamamış bana dedem ve babanem baktı hep onların yanindaydim, üvey annem de başka adamla kaçarak gitti geçen sene ve şu an kardeşim babamla kalıyor ben evlendim , üvey annem mesaj attı ve kardeşimin okul gezisi için benden para istedi , neymiş ne babamda varmış nede üvey annemde ben evlendikten sonra hep kardeşimi arar sorardım ama artık bıraktım çünkü kocaman oldu ve 1 kere abla Nasılsın bile demedi , her gördüğü yer de para istiyor bende kıyamayıp elimden geldiğince vermeye çalışıyorum , sizce kardeşimin okul gezisi için 200 lira para vermeli miyim, beni 1 kere ne doğum günümde ne de normal zaman da arayıp sormayan kardeşim ve mesaj yazdığım da dahi cevap vermeyen kardeşim için , aslında prk kardeşim gibi bile hissetmediğim ama çok sevdiğim kardeşim için?
Eski üvey annemin saçma sorusu lütfen detayı okuyun?
3
2
Görüşünü yaz