12 gü

9 senelik kız arkadaşımla kaçmak istiyoruz günahmı?

KemalTuygun
Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm
Malumünuz 9 seneden berli konuştuğum kız arkadaşımı 4 seneden berli istemeye calışıyorum kız arkadaşım yurt dışında yaşıyor ailesi ile birlikte ilk önce annesi ögrendi Türkiye'de yaşıyorum diye istemedi bacısı felan karşı cıktı ama biz yılmadık 9 sene devam ettik en son 2 sene önce babasına söylemek zorunda kaldı annesi söylemediği için kız söyledi babasına oda istemedi ailesi karşı cıktı neyse dedik yeni duydu sinirlendi adam üstünden Corona felan geldi geçen sene gelmediler Türkiye'ye bizim ilişkimizin konusu bile konuşulmadı evde kız arkadaşım Almanya'da yaşıyor ve onun için herşeyi yapıp Almanya'ya gitmişligim bile oldu ne dediyse kız arkadaşıma tamam dedim sen nasıl istersen o olsun dedim birkez olsun karşı cıkmadım bu senede istemek istiyorum dedim ama busenede aynı tavırla karşılaşırsam kaçalım dedim oda kabul etti artık biz bıktık ailesinden demem odurki arkadaşlar 9 senemiz ve karşımızda kızın ailesi ben Allah'ın izni ile istemek istiyorum onlar kabul etmiyor kaçarsak günah olurmu?
9 senelik kız arkadaşımla kaçmak istiyoruz günahmı?
7
2
Görüşünü yaz