Yengem nişanlımın tesettüre girmesini istedi?

Gizli Üye
Merhaba arkadaşlar amcamın karısı yani yengem beni büyütmüş annem ben küçüklükten beri çalışıyordu. Ayrıca zamanında babam maddi olarak sıkıntılı zamanlarda amcam çok yardım etmiş babama. Her neyse geçen ay nişanımız oldu 2-3 gün önce de yengem kenara çekti senin kız ne zaman kapanacak dedi. dedim öyle bir düşüncesi yok kendi kararı bir anda parladı nasıl yani bizim ailemize yakışmaz felan. Ve en kötüsü geçen nişanlımın yüzüne söyledi patavatsızca. Nişanlımda bana diyor hallet diye. Şimdi iki derede bi arada kaldım valla. Yengem tutturmuş kapanacak, nişanlım istemiyor. Tabiki istemeyebilir ben her zaman inançlara saygı gösteren bir insan olmuşumdur. Yengemin yaptığı da çok yanlış kimsenin inancına şekil veremezsin ama gelde anlat işte. Nasıl bir yol izlemeliyim nasıl konuşsam ikna ederim?
Güncellemeler:
5 gü
Arkadaşlar dedim tabikide ne zaman lafı sana ne oluyorsa ya getirsem başlıyor oğlum siz ne zorluklar çektiniz ağzınız kokardı açlıktan ekmek alacak paranız yoktu allahtan biz vardık amcanla. Benim hakkımı hayatta ne bu dünyada nede öbür dünyada ödeyemezsiniz siz. Sizi biz doyurduk laflarına. Ama dediğim gibi zorla güzellik olmaz ben ne diyeyim kıza kapanacak zorla mı diyim. Kendi kararı
Yengem nişanlımın tesettüre girmesini istedi?
4
9
Görüşünü yaz