Tek çocuk için aile kaybı nasıl birşey?

Gizli Üye
Tek çocuk olan
22 yaşında biriyim annem ve babam baska kimse yok kimi zaman gece yattığımda aklıma geliyor bunca yıl konuştuğun tartıştığın güldüğün ağladığın nebileyim işte bunca yıl bana kalırsa Asır gibi geliyor sadece 22 yıl geçirdiğin insanların bi şekilde öleceklerini bilmek ve aileninde yaşlı olduğunu zaten bilmek acaba kaç yıl daha diye aklına gelmesi geceleri aklima geliyor acaba bu ev tam da şu an ki gibi odamda yattığımda ki gibi korkunç sessizlik ile nasıl olurdu? Sonsuza dek. Sonsuz sessizlik annemin hazırladığı kahvaltı yok ya da seni çağıran o ses ismin ile. ilişki hiçbirşey bana kalırsa bi çözüm değil ilişkilere sıcak bakmıyorum insanlara güvenen bi tip değilim merak ettiğim şey tek çocuk olup ailesini kaybedenler ne yaşadı ve hala ne yaşıyor. Belki bunlar
Güncellemeler
+1 yıl
Tek olmayanlar bunu cevaplamazsa daha iyi olur çünkü bana göre "varlık bir varlığın gücüne maruz kaldığında kendisinden başka hiç kimsesi olmayanı asla bilemeyecek"
Güncellemeler
+1 yıl
bir şekilde fazladan kan bağı olanlar hiç konuşmayıp birbirlerini görmeseler bile varlığın gücüne maruz kalanlardır tek olanlar tektir ve maruz kalacakları manevi bi güç yoktur.
Tek çocuk için aile kaybı nasıl birşey?