Kuzenim anneme bakire olmadığımı söyledi, ölmekten korkuyorum?

poisonelsa
Arkadaşlar 23 yaşında yetişkin bir kadınım. Üniversite okuyorum çap yapıyorum ve ayrı evde kalıyorum normalde. Seneye üniversiteden mezun olacağım. Bir yandan da bir ajansta çalışıp para kazanıyorum. Deistim. Ailem ise özellikle babam baskıcı bir dindar. Aynı zamanda doğulu ve beni çok baskılarla büyüttü. Fakat artık yetişkinim ve inanmadığım dayatılan şeylere göz yummak zorunda olmadığımı biliyorum. 3 senelik erkek arkadaşım var ve birlikte olduk. Annem erkek arkadaşımdan haberdar olsa da birlikte olduğumuzu bilmiyordu. Kötü bir olay yaşadım ve beni eve çağırdılar. Kalkıp geldim ve babam sinir anında beni hastaneye götürmekten bahsetti. Evet 2021 yılındayız ve hala böyle iğrenç şeylerden bahsediliyor yetişkin birine dahi. Annem de daha sonra kuzenimle konuşurken bundan bahsedince kuzenim götürürler diye korkup bakire olmadığımı söylemiş. Annem resmen fenalık geçirdi. İnanılmaz büyük tepki verdi ve şimdi evlenmezsen babana söylerim diyor. Eğer bunu yaparsa babam beni öldürür. Babam beni bunu bilmediği halde hep öldürmekle tehdit ediyor. Sosyal medya kullanma öldürürüm, şunu giyme öldürürüm. Bunu bilirse öldürecek. Ben evlenmek istemiyorum. Babam bu durumu bilmese de diğer yaşadığım kötü olaydan dolayı o da sinirli ve evini de kapatacağız burdan okula gidip geleceksin diyor okula mesafe 2 saat. Ve bu benim için bir ölüm. 5 senedir olduğum ortamdan hayatımdan beni koparıyorlar. Telefonuma bile el koymaya kalktılar. İşimi de aldılar elimden. Şimdi evlendirilmezsem öleceğim söyleniyor. Bu yaşananlar normal mi arkadaşlar her an ölümle tehdit edilmek normal mi? Namus deniyor da ben kimseye tecavüz etmedim. Kimsenin hakkını yemedim. Kendi bedenimle ilgili kararı ben verdim sadece. Nolur aklı başında, namus gibi iğrenç yobaz düşüncelerde olmayan ve hukuki bilgileri olan birileri bana akıl versin yalvarırım.
Kuzenim anneme bakire olmadığımı söyledi, ölmekten korkuyorum?
11
1
Görüşünü yaz