Bıktım ben bu adamdan?

Gizli Üye
Babam her sene iş yerinde grip olup geliyor eve hemen anlıyorum baba bak gripsin uzak dur bize bulaştırma diyorum 2 gün önce olmuş arabayla beni aldı arabanın içinde hapsurdu cam açık arkadayım insan bi ağzını kapatır her seferinde böyle yapıyor bişey demedim eve geldik dilimde tüy bitti söylemekten baba gripsin uzak dur diyorum aksine dibime kadar giriyor kendime yemek hazırlıyorum mutfakta sümüğünü çeke çeke geliyor midemin bulandığını biliyor yıllardan beri böyle lavaboya giriyor kapiyi kapatmıyor sumsuruyor küçüklüğümden beri böyle sofrada yemek yiyoruz adam ne yerse yesin sümüğü akıyor iştahla yemek yerken onu görünce midem ağzıma geliyor ağzımda ki lokmayı koşarak çöpe çıkarıyorum kendisi cok kıllı biri her lavaboya girişinde her yer kıl dolu oluyor ben klozete silmeden asla oturamam cunku heryer kıl sumsuruyor ağzını calkaliyor lavaboya eliyle su tutmuyor ben tesadufen giriyorum hepsini görüyorum anneme soruyorum yine babam girmiş diyorum o da biliyor bişey demiyor çok midem bulanıyor kendisi temiz biri gorgusuzde değil 5 tane üniversite bitirmiş cok bilgili ama bu hareketleri beni artık çok tiskindirdi abimle ben onun yüzünden grip olduk şu an ve hala siz soğuk su içiyorsunuz ondan diyor alakası yok biz hep böyleyiz bir kere grip olmadık kendisi bu eve grip olup geldiğinde 24 saat geçmeden bize bulastiriyo ne kadar kaçarsam kacayım bulasiyor önlemini almıyorsun madem uzak dur diyorum kendini cenneten düşme saniyor insan biraz çocuklarını düşünür artık bıktım bu adamdan
Bıktım ben bu adamdan?
3
2
Görüşünü yaz