Evlenince mi yoksa baba evinde mi daha rahat olunuyor?

Özgurcukiz
Ben Şu an bekarım kısmetim var ama ben red ediyom. Korkuyom evlilikten ama baba evinde çok zorlaniyorum. Çok ustume geliyirlar çok ezildim.. evden gitmek istiyorum. Ama ya kendi kuracağım yuva daha kötü olursa diye düşünüyom da ne yaparim bilmiyom🤦‍♀️🕊🤦‍♀️
Güncellemeler
+1 yıl
Hepinize teskur ederim. Bu soruyu sordum cunku ihtiyacım vardı. Ana işe yaramadı kafam karıştı. Cogunlugu diyor ya baba evi diye ya hic huzur yoksa. Hergun aşaglaniyorsa. Diger kızlar gibi rahat değilse hergun ölmk istiyecek kadar bıkıyorsa. Ozgurlugu kısatlaniyorsa o zaman ne yapacağız. Ben evlenne taraftarı değilim ama zorundayım galiba cunku bu evde kendimi geliştiremiyorum. Ve cok fazka asaglaniyorum abim ve annem tarafindan. Abimin kölesi olmaktan bıktım bende ozgur olmk istiyom😭
Evlenince mi yoksa baba evinde mi daha rahat olunuyor?