Babama az harçlık için bağırdım çağırdım, çok pişmanım. Nasıl affettiririm kendimi?

Gizli Üye
Ya Allah benim belamı versin 😭 Babamın verdiği bayram harçlığını beğenmediğim için bağırdım bayağı bir üzdüm babamı babam da normalde sert bir insan keşke yine sert davranıp kızsaydı ama bu sefer kızmadı yüzüme üzgün üzgün bakıp tekrar cüzdanın karıştırdı daha fazla para bulabilmek için 😭😭😭 Çok vicdan azabı çekiyorum şu an, aradım babamı ağladım özür diledim unuttum ben zaten dedi ama unutmamıştır ne yaparsam tekrar gönlünü alabilirim? Yks'den iyi bir sonuç alırsam unutur gider ama yks'ye 26 gün var daha
Not: yorumlarda kim bilir o adam ne zorluklarla para kazanıp sana vermiştir vs. demeyin duyar kasmayın yani zaten çok pişmanım ayrıca maddi durumu kötü değil
Güncellemeler
+1 yıl
öneri içermeyen tüm yorumları silecegim burada bir sey soruyorum bos yapıyorsunuz
Güncellemeler
+1 yıl
yksye 46 gün var mk klavyesi bozuk harfleri vs yanlıs yazıyor
Klavyede bazı harfler bazen çalışmıyor bazen çalışıyor? ↗
Babama az harçlık için bağırdım çağırdım, çok pişmanım. Nasıl affettiririm kendimi?