Niye corona dunya çapında bu kadar abartıldı?

GeriDöndümBebek
Cidden wtf yani ne alaka sanki daha once ölüm denen birsey yokmus gibi en ust raddede tedbirler alınıyor. Sıkıldım cidden kaxsan kacacak hicbir yer yok bunaldim ya yeter geberen gebersin lan aşı olanlar öleceği yoksa bile oluyor bu nasil bir şaka. Olumden kacarken koşa kosa olume gitmemiz soyleniyor ve medyanin umrunda değil. Medyanin koro halinde corona tamtamciligi yapmasinin altinda yatan sebep ne? Basja derdimiz mi yok bizim alo imdat
Güncellemeler
+1 yıl
Burada cok sevdiğim bir arkadaşim vardı corona oldum dedi 2 aydır yazmıyor tat koku kaybindan basja bisey olmadigini söylemişti öldüğünü sanmıyorum ama endise ediyorum niye yazmiyor acaba...
Niye corona dunya çapında bu kadar abartıldı?