25 gü

Abim bana neden böyle davranıyor?

Gizli Üye
Bana o kadar kötü davranıyor ki ağzına geleni sayıyor yaşı 23 ben 21 yaşındayım biz eskiden böyle değildik cok iyi anlasirdik ama neden böyle oldu ağzına gelen herşeyi sayıyor bana sanki kardeş degil düşman Şu an bile durduk yere uykudan uyanıp hicbisey yapmadığım halde bana diyor ki gece köpeği defol git git zıbar diyor üniversite okudu mesleğini yapmak için evden ayrılacak diye ben cok üzülürken onun umrunda değil beni o kadar çok kırıyor ki belli etmiyorum gidiyorum bisey demiyorum ama arik yetti bi tanıdığımiz kadin var. ama kadinda şeytanın ta kendisi ona o kadar yakın ki abla kardeş gibiler o ne derse yapıyor ufacık en basit şeyi ben dediğimde bi ton laf sayıyor ama o dediğinde iki eli zorda olsada koşarak gidiyor onun yanına kadin insan kullanan biri hic iyi niyetli değil ama onun için herseyi yapıyor gecen telefonu açık kalmış abimin instagram sayfasına girdim abla kardeş gibi dediğim kadini hikayesinde paylaşmış hemde çok yakınlar kadının her halini tatli güzel cümleler kurarak paylaşmış hadi onuda geçtim instagraminda kızlarla fotosu var kardeşim bilmem ne diye yazarak paylaşmış ben bunun öz kardeşiyim ama ne bir tane fotoğrafımız var nede bana güzel bi davranışı insan kardeşine böyle yapar mı ben onun için elimden geleni yaparken bisey istediğinde olmasa bile ona her koşulda yardım ederken insan neden kardeşine karşı böyle olur beni arabayla gezdirmeye çıkarıyor ama yolda etmediğini koymuyor mesala bi kahve alıyor suna su kadar para verdim senin yüzünden gözün doymuyo ac ayi bilmem ne elin kızlarına kardeşim diyor güzel yazılar yazıyor gidiyor hayat kadınlarıyla birlikte oluyor onlar için ev kiraliyor lüks arabalar kiraliyor ama bana ufacık birsey yapsın burnmdan getirio kendi istegiyle yapıyo sonra bana kızıyo okadar çok utanıyorum ki bahsettiğim kadin bunlari görüyor kendi ağzıyla bile diyor siz cok tuhafsiniz hic kardeş gibi değilsiniz diyor dalga geçiyor cunku biliyor abim için kendisinin daha kıymetli olduğunu ben artık dayanamıyorum?
Abim bana neden böyle davranıyor?
2
1
Görüşünü yaz