En son arayıp da bulamadığınız şey nedir?

novel
Bazen öyle olur ki her zaman denk gelen, gözünüzün önünden gitmeyen şeyler istediğinizde asla ortalıkta görülmez ve sizi zora sokabilirler.
Benim tamda böyle bir şey geldi başıma. Bir zincir markete girdim önce orada yoktu. ''Gittiğim yerde bulurum'' dedim. Çıktım yola, gittiğim yerde de tahminen 20 civarı dükkan vardır en az 10 tanesine sordum ve bulamadım. Sonuç ne mi? Elim boşta ve çok istediğim şeyi alamadım. İstediğim şey küçük belki ama tadı büyüktü. TADELLE çikolata aramıştım. Bulamadım üzüldüm ama aklımda da kaldı :(
Aklımdasın TADELLE çikolata :)
En son arayıp da bulamadığınız şey nedir?