5 yaşındaki kardeşim göğüslerime dokunmaya çalışıyor, onu nasıl engelleyebilirim?

Gizli Üye
Lütfen fesatlar gelmesin ve dalga geçmeyin. Çok ciddiyim. Evdeki tek kız benim. Annemle babam ayrı, e çocuk kendisinde, abisinde, babasında olmayan şey ablasında olunca merak ediyor. Onu nasıl engelleyebilirim? Birdaha dokunmaya çalışırsan Allah beni öldürür diyorum, arkadaşlarına söylerim, öğretmenine söylerim diyorum. Yine de anlamıyor. Nasıl anlatmalıyım?
Güncellemeler
+1 yıl
Yorumlarınızı dikkate alıyorum ve çoğunuz umursama ilgisini başka yöne çek yazmışsınız. Elimden geldiğince bunu yapmaya çalışıyorum. Yapmaya da devam edicem ama 6 günün sonunda ne olduğunu yazmak istedim. Tebrikler! Artık ellemeye çalışmıyor, artık öpmeye çalışıyor.
5 yaşındaki kardeşim göğüslerime dokunmaya çalışıyor, onu nasıl engelleyebilirim?